Hrantík pod kvetináč z teakového dreva, pôvodne forma na tehly, 30x15x9cm

15,79 € s DPH
13,16 € bez DPH

Skladom více jak 5 ks
  • Kód FUR89035
  • Hmotnost 0.9 Kg
  • Krajina pôvodu Indie
  • O produkte teak, 30x15x9cm

Vedeli ste, že tento kvetináč predtým slúžil ako forma na výrobu tehál? Naozaj. Drevená debnička z teakového dreva má veľa využití a všetky predpoklady na to, aby vám pomohol s usporiadaním domácnosti alebo jej skrášlením. Má perfektný tvar a rozmery, vďaka ktorým si môžete zorganizovať všetko od kuchyne po spálňu. Stavíme sa, že práve teraz už si predstavujete, čo všetko do týchto teakových debničiek dáte. Koreničky, veci z kúpeľne, utierky, čaju, kávu alebo snáď náradie? ...To už necháme na vašej fantázii.

Hrantíky máme v rôznych prevedeniach, môžete sa na ne pozrieť tu .

Materiál a údržba: Teakové drevo je veľmi tvrdé, pevné, trvanlivé, odolné voči poveternostným vplyvom a nie je napádané škodcami ani plesňami. Nielen pre tieto vlastnosti sa teakový nábytok dočkal veľkého rozmachu. Je vyhľadávaný pre svoju jedinečnosť a elegantný vzhľad. Ako sa o takýto nábytok starať nájdete tu .

*Foto je iba ilustračné. Hrantíky, ktoré pôvodne slúžili ako forma na tehly, sa dovážajú z rôznych miest v Indii. Ich vek sa môže pohybovať okolo 50-100 rokov. Jednotlivé kusy sa tak môžu líšiť. Rozmery (+-1 cm) a odtieň sú iba orientačné.