Ručne vyrezaná mandala z mangového dreva, 150x3x150cm

935,80 € s DPH
779,83 € bez DPH

Tovar je nedostupný
  • Kód FUR88701E
  • Hmotnost 20 Kg
  • Krajina pôvodu Indie
  • O produkte mango, 150x3x150cm

Mandala z mangového dreva je v podstate florálny motív s prvkami posvätnej geometrie. Je ručne vyrezávaná zručnými rezbármi z Indie. Sledovať proces výroby je rovnako upokojujúce, ako potom nasávať pozitívne vibrácie z pôsobenia samotného obrazca.

Mandala ako symbol predstavuje vesmír. Koncept mandál sa objavuje naprieč kultúrami i náboženstvami. Meditácia s mandalou vedie človeka k jednote s vesmírom, k zarovnaniu s božstvami a splynutiu. Mandala teda symbolizuje akési všetko.

Obrazce tvoriace mandalu odkazujú na posvätnú geometriu a zároveň posvätenie dodávajú miestu, kde sú umiestnené. Priestor okolo mandaly je tvorený energiou, ktorú vytvára samotná mandala. Je to teda akýsi bezpečný posvätný priestor na účely meditácie a napojenie sa na seba, božstvá a vesmír.

K príjemnej meditácii môžete využiť niektorý z taburetov , ktoré máme v ponuke.

Materiál a údržba: Mangové drevo, ako už jeho názov napovedá pochádza z Mangovníka indického. Farba dreva býva svetlo hnedá s krásnou kresbou. Pre svoje vlastnosti je ideálny na rezbu, nie je tak tvrdé, ako iné tropické dreviny. Je vysoko odolné voči zaťaženiu a hodí sa tak na výrobu knižníc a postelí. Ako sa o takýto nábytok starať nájdete tu .