20 % Zľava
Ručne vyrezávané zrkadlo z mangového dreva, 90x4x120cm

Ručne vyrezávané zrkadlo z mangového dreva, 90x4x120cm

330,18 €

264,15 € s DPH
220,12 € bez DPH

Skladom 2 ks
  • Kód FUR8852A1
  • Krajina pôvodu Indie
  • O produkte mango, rozměr: 90x120x4cm, 90x4x120cm

Toto krásne rustikálne zrkadlo v prírodnej farbe dreva zaujme na prvý pohľad originálny rezbou. Jedná sa o kvalitné a precízne ručnú prácu, ktorá dodáva zrkadlu jeho osobitý charakter. Vďaka svojej neutrálnej farbe sa bude hodiť do každého interiéru - či už svetlejšieho alebo tmavšieho. Dajte tak zbohom sériovej vyrábaným kusom a privítajte u Vás doma originálne a štýlové doplnky, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Či už zrkadlo umiestnite do kúpeľne, pracovne či chodby, veríme, že Vás každý pohľad na neho bude tešiť rovnako, ako keď ste sa na neho pozreli prvýkrát.

Náš tip: zrkadlá vie krásne opticky zväčšiť miestnosť. Ak tak chcete priestoru dodať viac farieb, môžete na protiľahlú stenu umiestniť jednu z našich krásnych tapisérií.

Materiál a údržba:

Mangové drevo, ako už jeho názov napovedá pochádza z mangovník indického. Farba dreva býva svetlo hnedá s krásnou kresbou. Pre svoje vlastnosti je ideálny pre rezbu, nie je tak tvrdé, ako iné tropické dreviny. Je vysoko odolné voči zaťaženiu a hodí sa tak pre výrobu knižníc a postelí. Ako o taký nábytok starať nájdete tu.