Starožitná posteľ z teakového dreva, 218x158x126cm

1 716,86 € s DPH
1 430,72 € bez DPH

Tovar je nedostupný
  • Kód FUR88158C
  • Hmotnost 68 Kg
  • Krajina pôvodu Indie
  • O produkte teak, rozměr matrace: 143x203cm

Táto starožitná posteľ z teakového dreva pochádza z Kéraly, ktorá leží v juhozápadnej Indii. Ide o pôvodný antik, ktorý pochádza z 30. rokov minulého storočia. Jej elegantné krivky budú vyzerať skvele v orientálnom aj modernom interiéri. Posteľ je ručne vyrezávaná tradičnou indickou technikou z odolného teakového dreva, ktoré vám bude slúžiť po mnoho rokov. Tento kúsok bude určite vašim obľúbeným miestom na oddych od stresu všedných dní. Nechajte si zdať niečo krásne práve v tejto unikátnej posteli, ktorá v sebe nesie kúsok histórie.

Chcete ju vidieť na vlastné oči? Zastavte sa v našej predajni nábytku v Prahe, Holešoviciach. Pokiaľ sa rozhodnete stať majiteľom tohto unikátneho kúsku, postaráme sa o dopravu po SR na vlastné náklady.

Súčasťou postele je rošt, matrac nie je zahrnutá v cene. Posteľ môžete doplniť niektorým z našich vankúšov či prehozov z Indie a perfektne tak zladiť výsledný dojem.

Materiál a údržba: Teakové drevo je veľmi tvrdé, pevné, trvanlivé, odolné voči poveternostným vplyvom a nie je napádané škodcami ani plesňami. Nielen pre tieto vlastnosti sa teakový nábytok dočkal veľkého rozmachu. Je vyhľadávaný pre svoju jedinečnosť a elegantný vzhľad. Ako sa o takýto nábytok starať nájdete tu.