20 % Zľava
Zrkadlo v ráme z teakového dreva, 105x5x152cm

Zrkadlo v ráme z teakového dreva, 105x5x152cm

409,84 €

327,87 € s DPH
273,23 € bez DPH

Skladom 1 ks
  • Kód FUR88223
  • Krajina pôvodu Indie
  • O produkte teak, 105x5x152cm

Rozlúčte sa s nudnými, sériovo vyrábanými zrkadlami a dajte prednosť kvalitným a originálnym kúskom. Toto zrkadlo bolo vyrobené v ďalekej Indii a je v ráme z krásneho teaku, ktorý je známy pre svoju pevnosť a odolnosť. V dolnej časti je netradične členené a pokrýva ho zelená patina, ktorá mu dodáva osobitosť a unikátny štýl. Táto zelená pôjde dobre ku svetlému aj tmavšiemu nábytku a uvidíte, že Vám krásne rozsvieti priestor. Na Vás už len zostáva vymyslieť, kam toto krásne zrkadlo umiestnite.

Náš tip: to, že zrkadlá vie krásne opticky zväčšiť miestnosť už dávno vieme. Ale viete tiež, že priestoru môžu nepriamo dodať farbu a pestrosť? Stačí na protiľahlú stenu umiestniť jednu z našich krásnych tapisérií.

Materiál a údržba:

Teakové drevo je veľmi tvrdé, pevné, trvanlivé, odolné voči poveternostným vplyvom a nie je napádané škodcami ani plesňami. Nielen pre tieto vlastnosti sa teakový nábytok dočkal veľkého rozmachu. Je vyhľadávaný pre svoju jedinečnosť a elegantný vzhľad. Ako o taký nábytok starať nájdete tu.